dowiedź Madryt

Kiedy dowiedziałam się, że moja uczelnia oferuje studentom wyjazdy na wymianę studencką do Madrytu, to wiedziałam, że nie mogę nie skorzystać z tej opcji.

madryt

Od razu byłam więc na tak. Wiedziałam, że spotkają mnie tam jedynie same pozytywne rzeczy. Pierwsze dni, które tam spędziłam polegały na zapoznawaniu się z miastem. I to, co zrobiło na mnie bez wątpienia największe wrażenie, to że od razu poczułam się tam dosłownie jak u siebie. Klimat, jaki stwarza to miejsce jest oszałamiający. Inni studenci przyjęli mnie od razu bardzo serdecznie do swojego grona, dzięki czemu wiedziałam, że czas tam spędzony będzie czasem dla mnie szczególnie wspaniałym.

madryt1

Te kilka miesięcy jakie tam spędziłam nauczyły mnie, że jeszcze bardzo wiele mam do zobaczenia. I też starałam się to oczywiście w pełni wykorzystać. To, jak korzystałam tam z wydarzeń kulturalnych, czy też i życia towarzyskiego nie powtórzy się zapewne nigdy więcej. Dlatego też i wyjazd tego rodzaju proponuję każdej młodej osobie, która lubi w pełni cieszyć się życiem. Tam będzie miała możliwość wykorzystać to maksymalnie. Madryt jest miejscem cudownym, gdzie można by powracać stale. I zawsze będzie się tak samo zachwyconym.